Juba 1925.a. rajasid Wilhelm Christmann ja Otto Pfeifer ehitustööstusele plekk- ja terastooteid valmistava ettevõtte. Täna on Christmann & Pfeifer Gruppe paljudes tegevusvaldkondades kodus olevate iseseisvate äriühingute efektiivne ühendus. C+P põhitegevust saab täpselt kirjeldada kahe mõistega “Ehitamine” ja “Sisustamine”.

Ettevõtte sisustusvaldkond kuulub oma programmidega juhtivate pakkujate hulka. Tooteid müüakse kvalifitseeritud sisustuskaubanduse vahendusel kogu Euroopas. Soliidse kvaliteediga ja hea disainiga, kasutusele orienteeritud tooted ning usaldusväärne koostöö sisustuskaubanduspartneritega on edu pandiks.

Terasmööbli tootja areng mööblisüsteemide pakkujaks on imetlusväärne. Otsus arendada tööstuslikuks kasutamiseks mõeldud mööbliprogramme võeti vastu juba 30-ndatel aastatel. Täna on C+P antud valdkonnas juhtival kohal.

Ka praegust toodete valikut pole võimalik võrrelda ühegi teise tootja programmiga. Täna kasutatakse lisaks terasele muidugi ka teisi materjale. Filosoofia “Iga materjal järjekindlalt õigel kohal” on vaid suurendanud mööblisüsteemide rakendatavust ja atraktiivsust.

Kogu C+P kontsern on täna oma ca 960 töötajaga ja 6 erinevas tootmiskeskusega tegev kogu Euroopas. Oma toodete ja teenuste programmiga on C+P ka selleks sajandiks hästi ettevalmistatud. Tehnilised kogemused, töötajate kõrge kvalifikatsioon ning motivatsioon lubavad optimistlikult tulevikku vaadata.

Kvaliteet

Meie kvaliteedi managementisüsteem on läbinud DIN EN ISO 9001.

Paljud meie tooted omavad erinevate kontrolliinstitutsioonide (RW, TÜV, Reinimaa TÜV, Thüringi TÜV) GS-kontrolli. Soovi korral saadame Teile vastava sertifikaadi koopia.

Vastupidav teras on täielikult taaskasutatav, tänu sellele pakub C+P terasmööbel ökoloogiliselt mõistliku töökeskkonna.